kalendarz

Fundacja Trzy Mosty z przyjemnością informuje, iż 16 maja zamknęliśmy listę zgłoszeń do udziału w Międzynarodowym Konkursie Malarskim Fundacji Trzy Mosty. Przypominamy, że celem naszego Konkursu jest wsparcie oraz promocja twórczości artystów malarzy z Polski, jak również z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Czech. Konkurs nie narzuca tematu pracy jak również techniki malarskiej, każdy miał więc szansę wykazać się w technice i tematyce, w której czuje się najlepiej.

Zainteresowanie konkursem było ogromne, do ostatniej minuty napływały do nas zgłoszenia konkursowe. Po dokładnych obliczeniach, ku naszemu zdziwieniu, liczba zgłoszeń przekroczyła 400!, co więcej – finalnie otrzymaliśmy aż 455 zgłoszeń. Bardzo nas cieszy duże zainteresowanie artystów z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Czech, zapowiada się więc naprawdę ciekawa wystawa.

Członkowie Jury mają zatem nie lada orzech do zgryzienia, aby spośród wszystkich artystów wyłonić finałową trzydziestkę. Rywalizacja jest ogromna, Komisja Konkursowa rozpoczyna weryfikację i ocenę prac i już za niespełna dwa tygodnie lista szczęśliwych finalistów zostanie opublikowana na stronie Fundacji oraz na naszym funpage’u na facebook’u.

Dziękujemy za tak dużą liczbę zgłoszeń i wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!